arama-motoru-optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu ile belirlediğiniz anahtar kelimeler çerçevesinde web sitenizin özellikle Google üzerinde üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Günümüzde Türkiye’ de ki internet sitelerinin %95’ i arama motorlarında çıkmaya yönelik olarak yapılmaktadır. Ancak yanlış yönlendirmeler ve başarısız optimizasyon çalışmaları nedeniyle yapılan sitelerin %90’ ı istenilen başarıyı elde edememektedir. Türkiye’ de web sitesi sahibi olanların %80’ i sitesinden memnun değildir. Bunun en büyük nedeni internet üzerinden bir getiri alamamalarıdır.

Birçok firma, ilk sayfada yer almanın neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor. Tam olarak değil. Google algoritması bir sır, bu doğru fakat yine de Google’ın önerileri ve kendi özel prosedürlerimizi uygulayarak ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almanızı sağlayabiliriz.

Her arama motorunun kendine özel kuralları olsa da uygun anahtar kelimelerle kombine edilmiş ilişkili ve anlamlı bir içerik ile kaliteli linkler almak için uygun bir stratejiniz varsa bu tüm arama motorları için olumlu sonuçlar verecektir