websitesi-banner

Son 10 yılın internet kullanım trendi pazarlama aktivitelerinin artık web sayfasında başladığını, satışa yönelik kişisel müdahalenin azaldığını, araştırma – karar verme – satın alma sürecinin bir kaç dakikaya kadar düşebildiğini göstermektedir.  İnternet ortamında bireysel veya kurumsal olarak yer almanın yolu ise web tasarım ve yazılım çalışmaları yapmakla mümkündür.  Ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak amacıyla irtibata geçeceğiniz kişileri ilk önce bakacağı yer olan internet siteniz sizin veya kurumunuzun görünen yüzü durumunda olacaktır.

Web tasarım çalışmalarında müşterilerin web sitelerinden beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek ihtiyaç duyulan hizmeti en üst kalitede sağlamaktadır.

Web tasarımı  kişinin ya da kurumun kimliği hakkında, tarzı ve faaliyet alanını hakkında açık bir mesaj vermelidir. İyi bir web tasarım ziyaretçiyi oyalamamalı, aradığı konu hakkında, yeterli bilgiye en çabuk şekilde ulaşmasını sağlamalıdır. Kullanıcının gereksiz görsellik içerinde kaybolmasına neden olan web tasarımları içerik değerli bile olsa ziyaretçinin sıkılıp uzaklaşmasına neden olur.