hakkımızda banner

Müşterilerimizin her zaman el üstünde tutulduğu bir web tasarım firması olarak internet konulu tüm tasarım ihtiyaçlarında müşterilerimizin başka bir firma arayışına girmeleri bir yana, firmamızın gönüllü reklam elçiliğini yapmalarını görmek bizim için mutluluk verici bir sonuçtur.

2006 Yılında İstanbulda kurulan Varlos Web Hizmetleri 2011 Yılında ufak bir isim değişikliği ile Saturn Bilişim olmuştur. 2011 Kasım ayında ise Limited Şirket olarak alanında bir basamak daha yukarıya çıkmıştır. Şirket ortakları web tabanlı programlama ve web tasarım alanında bizzat  üretimde yer almaktadır.

Bir araya gelmek bir başlangıçtır.

Beraberliği sürdürmek bir ilerleme,

Beraber çalışmak gerçek başarıdır.

İstanbul merkez başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmaktadır.Değişen ve gelişen bilişim sektörüne tam zamanında güncel olarak el atan ve ileriyi gören bir çalışma temposuyla sürekli aydınlanan tasarım dünyasıyla bilişim vadisinde yerini sağlamlaştırmaya doğru emin adımlarla ilerleyen bir senfoni tadında ekip ruhuna sahip bu şirket sizi ve sahip olduklarınızı önemseyerek yoluna devam eden bir grup genç dinamik konusunda hakim profesyoneller topluluğudur…

Hazırladığımız bütün web tabanlı projelerde dinamik yazılımlarla özgün tasarımları birleştirmekteyiz.Tüm ekibimiz bütün süreçleri kendi bünyesinde yönetmekte ve konusunda uzman personellerden oluşmaktadır.