banner_image_tr

Bir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir. Bu bilgisayar sizin evdeki bilgisayarınız olamaz, çünkü gerekli program ve donanımınız varsa bile bilgisayarınızın internet bağlantı hızı bu iş için oldukça yetersiz kalacaktır.

O sebeple internette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediğiniz dosyaların saklanması gerekir. İşte web sitenize ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.Hosting alanınız ne kadar büyük olursa o kadar çok veri (dosya) saklayabilirsiniz. Hosting alanını bilgisayarınızın hardiski gibi de düşünebilirsiniz.

Sunucu kiralama ve hosting servislerimizde ilk hedefimiz içinde bulunduğumuz çağın gereklerine uygun hizmet ve kalitenin müşterilerimize kesintiye uğramadan ulaştırılmasıdır.

Hizmet ilkemiz yüksek kalite ve güvenlik, erişim hızı ve eşsiz veri depolama kapasitesidir. Sunucularımızın sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için kapasitelerini en iyi performans seviyelerine optimize etmekteyiz. Tüm hizmetlerimizde uzaktan yönetilebilen yönetim panellerimiz ve çağrı merkezimiz ile karşılaşabileceğiniz olası soru ve sorunlarda sürekli olarak yanınızdayız.

Lunix Hosting mi Windows Hosting mi Seçmeliyim?

Bu sorunun cevabını verebilmemiz için öncelikle ihtiyaçları belirlemek olacaktır. sitenizin ihtiyacı olan yazılımı tespit ettikten sonra seçimimizi yapabiliriz.

Windows Hosting

Giriş ve orta seviyeli portallar ve bireysel ihtiyaçlar için hazırladığımız planlarımızda asp,asp.net, php, cgi-perl uygulamaları, yanı sıra Flash, Java Applet / Script uygulamalarını ve MS Access / Mysql ve MSSQL veritabanları çalıştırabilirsiniz.


Linux Hosting

Giriş ve orta seviyeli portallar ve bireysel ihtiyaçlar için hazırladığımız planlarımızda php, cgi-perl uygulamaları, yanı sıra Flash, Java Applet / Script uygulamalarını ve My SQL veritabanları çalıştırabilirsiniz. Kotaları kurumsal hosting planlarımıza göre daha düşüktür.


Hala Emin Değilmisiniz ?

Linux yada Windows Hosting seçmek için kararsızmı kaldınız ? İşte size süper çözüm; Firmamız isteğiniz doğrultusunda size en iyi çözümü sunucak olan hosting paketi sunar. Kurmak istediğiniz script ile ilgili bilgileri size aktarır ve gereksinimlerini teker teker listeler. Bu gereksinimler doğrultusunda size en iyi işlevselliği sunacak olan hosting gereksinimini kullanmanızı sağlar.